Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy chętnych osób  na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Opis stanowiska:

Praca obejmuje obowiązki z zakresu przygotowania i kompletowania elementów
drewnianych w gotowe palety, które zostają przekazywane do dalszej wysyłki (praca
przy taśmie, segregowanie poszczególnych części, owijanie palet taśmą przy
użyciu maszyn). Kontrola zgodności elementów.

Wymagania:

- język angielski w stopniu komunikatywnym
- motywacja do pracy
- umiejętność pracy w zespole
- dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
- odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność
- prawo jazdy mile widziane
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Zakres obowiązków:

Praca przy linii produkcyjnej lub praca przy maszynie, przygotowanie gotowych elementów do wysyłki, umiejętność kompletowania części.
W zależności od wymagań zakładu umiejętność obsługi maszyn stolarskich bądź obsługa wózka widłowego.

Oferujemy:

- wygodne godziny pracy
- mozliwe zakwaterowanie w dobrym standardzie w okolicy firmy oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii
- ubezpieczenie zdrowotne podczas pobytu
- pewne wynagrodzenia oraz legalne zatrudnienie
- pomoc w organizacji transportu za granicę oraz na miejscu do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o rejestracje za pomocą formularza, lub kontakt z naszym biurem.