Opis stanowiska:

Oferujemy pracę w renomowanej holenderskiej firmie
Pakowanie w kartony wyprodukowanych produktów i układanie ich na palety. Praca na stojąco przy taśmie produkcyjnej. Praca zmianowa.

Wymagania:

- Mile widziane jest doświadczenie które zdobyłeś/aś wcześniej w podobnej pracy
- Wymagamy od Ciebie komunikatywnej znajomości języka obcego (niemiecki lub angielski)
- Cenimy Twoją odpowiedzialność, elastyczność oraz dokładność
- Dodatkowym plusem będzie posiadane przez Ciebie prawo jazdy kat. B oraz oczywiście znajomość przepisów BHP

Zakres obowiązków:

Praca polega tylko i wyłącznie na pakowaniu artykułów spożywczych.

Oferujemy:

- pomoc w organizacji transportu za granicę oraz na miejscu do pracy
- zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii
- ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności
- legalne zatrudnienie
- praca w miedzynarodowym zespole

Rodzaj pracy: Możliwość stałego zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o rejestracje za pomoca formularza lub kontakt z nami.