OPERATOR MASZYNY PAKUJACEJ OWOCE

Opis stanowiska

Oferujemy pracę w zakładzie sortujacym i pakującym owoce.

Zakres obowiązków obejmuje przygotowanie i obsługa linii produkcyjnej pakowania owoców. Do zadań operatora maszyn należy w szczególności:

  • przygotowanie/kalibracja maszyn do pakowania w zależności od realizowanego zlecenia
  • troska o optymalna prace calej lini produkcyjnej wedlug wyznaczonych norm
  • poprawna rejestracja realizowanych zamowien
  • sprawdzanie zgodnosci materialow wykorzystanych do produkcji ze specyfikacja zamowienia (opakowania jednostkowe, zbiorcze, naklejki)
  • zarządzanie 10-osobowym zespołem linii produkcyjnej

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (przygotowanie linii produkcyjnej)
  • motywacji do pracy oraz zaangażowania
  • dyspozycyjności i elastyczności w okresie zatrudnienia
  • sumienności, odpowiedzialności, dokładności
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym ( konieczność zrozumienia warunków zlecenia od Klienta w celu przygotowania linii produkcyjnej pod dane zlecenie)
  • umiejętności zarządzania zespołem
  • możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

- wygodne godziny pracy
- mozliwe zakwaterowanie w dobrym standardzie w okolicy firmy oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii
- ubezpieczenie zdrowotne podczas pobytu
- pewne wynagrodzenia oraz legalne zatrudnienie
- pomoc w organizacji transportu za granicę oraz na miejscu do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o rejestracje za pomocą formularza, lub kontakt z naszym biurem.