Opis stanowiska:

Praca obejmuje obowiązki z zakresu naprawy palet drewnianych rożnego gatunku.

Wymagania:

- motywacja do pracy
- umiejętność pracy w zespole
- dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
- odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność
- prawo jazdy mile widziane
- mile widziane doświadczenie w w/w pracy

Zakres obowiązków:

- naprawa palet drewnianych przy pomocy narzędzi elektrycznych, sortowanie palet według gatunku.

Oferujemy:

- praca przez cały rok
- wygodne godziny pracy
- możliwe zakwaterowanie w dobrym standardzie w okolicy firmy oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii
- ubezpieczenie zdrowotne podczas pobytu
- pewne wynagrodzenia oraz legalne zatrudnienie
- pomoc w organizacji transportu za granicę oraz na miejscu do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o rejestracje za pomocą formularza, lub kontakt z naszym biurem.